Акушерство та гінекологія

 

Акушерство - захоплююча область ветеринарії, де відбувається народження нового життя!

Метою роботи ветеринарного акушера є народження здорових тварин і збереження їх життя. 
Але часто, досягненню цієї мети перешкоджають різні порушення репродуктивної функції, 
які проявляються безпліддям, абортами, мертвонароджень приплоду.

У основі ветеринарної роботи по відтворенню тварин лежать глибокі знання анатомії і фізіології, теоретичні і практичні знання існуючих патологій розмноження тварин, їх генетики, розуміння результатів УЗИ-досліджень. Важлива роль в цій справі відводиться високому рівню ветеринарних знань, практиці і досвіду, що повною мірою надають лікарі ветеринарної клініки «Ветпланета». Адже кожен вид тварини відрізняється особливостями будови статевих органів і фізіології розмноження, і не можна кішку лікувати, як собаку, а собаку — як кішку. Ветеринарний лікарі ВК «Ветпланета» пропонують унікальні підходи до питань акушерства, репродукції і генетики тварин. Яскравим прикладом є метод штучного запліднення — гінекологічна операція, що полягає в отриманні сперми від самця, її оцінці, розбавленні і введенні в статеві органи самиці за допомогою спеціальних інструментів. Штучне запліднення тварин дозволяє запобігати виникненню багатьох захворювань, що передаються статевим шляхом, оскільки до складу синтетичних розчинників сперми обов’язково вводяться антибіотики, а також виключається статевий контакт тварин. Більшість мікробів і вірусів не передаються при штучному заплідненні.

 

Ветеринарна клініка «Ветпланета» запрошує вас у світ нового життя, де кожного разу при народженні котеняти, цуценяти, кролика, інших звіряток — ми народжуємося разом з ними, адже надаємо унікальну послугу — допомога в заплідненні, супровід вагітної тварини, надання усієї необхідної допологової, родової і післяпологової допомоги, що є запорукою здоров’я новонароджений!

Прочитать статью о репродуктологии, написанную врачом ветеринарной медицины клиники «Ветпланета» Косинец В. Н. для журнала «Мир ветеренарии»