Графік роботи
  • УВАГА у зв*язку з війною росії проти України , робочий графік змінено і є *плаваючим* просимо узгоджувати його по телефону або у viber 0930976330
  • Ми працюємо 
  • ПН 10:00 до 17 :00
  • ВТ   10:00 до 17:00
  • СР   10:00 до 17:00
  • ЧТ   10:00 до 17:00
  • ПТ  10:00 до 17:00
  • СБ   10:00 до 17:00
  • НД   10:00 до 17:00

Акушерство та гінекологія

 

Акушерство — захоплююча область ветеринарії, де відбувається народження нового життя!

Метою роботи ветеринарного акушера є народження здорових тварин і збереження їх життя.
Але часто, досягненню цієї мети перешкоджають різні порушення репродуктивної функції, які проявляються безпліддям, абортами, мертвонароджень приплоду. У основі ветеринарної роботи по відтворенню тварин лежать глибокі знання анатомії і фізіології, теоретичні і практичні знання існуючих патологій розмноження тварин, їх генетики, розуміння результатів УЗИ-досліджень. Важлива роль в цій справі відводиться високому рівню ветеринарних знань, практиці і досвіду, що повною мірою надають лікарі ветеринарної клініки «Ветпланета». Адже кожен вид тварини відрізняється особливостями будови статевих органів і фізіології розмноження, і не можна кішку лікувати, як собаку, а собаку — як кішку. Ветеринарний лікарі ВК «Ветпланета» пропонують унікальні підходи до питань акушерства, репродукції і генетики тварин. Яскравим прикладом є метод штучного запліднення — гінекологічна операція, що полягає в отриманні сперми від самця, її оцінці, розбавленні і введенні в статеві органи самиці за допомогою спеціальних інструментів. Штучне запліднення тварин дозволяє запобігати виникненню багатьох захворювань, що передаються статевим шляхом, оскільки до складу синтетичних розчинників сперми обов’язково вводяться антибіотики, а також виключається статевий контакт тварин. Більшість мікробів і вірусів не передаються при штучному заплідненні.

Ветеринарна клініка «Ветпланета» запрошує вас у світ нового життя, де кожного разу при народженні котеняти, цуценяти, кролика, інших звіряток — ми народжуємося разом з ними, адже надаємо унікальну послугу — допомога в заплідненні, супровід вагітної тварини, надання усієї необхідної допологової, родової і післяпологової допомоги, що є запорукою здоров’я новонароджений!

Вагітність

В середньому вагітність у собак триває 57-72 дні ( 62) , залежно від породи, індивідуальних особливостей, кількості і розмірів цуценят. Вагітність можна визначити з 21 дня від запліднення  за допопмогою УЗ діагностики.

У другій половині вагітності потрібно забути про тренування, надмірно активні ігри та стрибки. Якщо собака народжує не вперше, то на 38-45 день в молочних залозах може з’явиться молоко. Через фізіологічні зміни, які відбуваються в організмі тварини, майбутню маму треба частіше годувати (приблизно 3-4 рази на добу, дотримуючись рекомендації ветеринара щодо раціону) та збільшити кількість прогулянок, адже діурез і дефекація стають частішими через збільшення внутрішньочеревного тиску.

Завчасно подбайте про місце, де собака буде народжувати, та до якого привчить потомство. Місце повинне бути просторим, щоб собака могла вільно лягати на бік і там не було протягів.

Також власнику потрібно заздалегідь домовитися про можливість викликати додому ветеринара та попередньо домовитися з ним.

Пологи

Отже, Власник повинен вміти вимірювати температуру собаки, оскільки за 15-40 годин до пологів вона знизиться на 0,4-1,2 градусів. Майбутня мама активно готує собі «гніздо», перетягує туди підстилки, ганчірки і все, що на її погляд необхідно. За добу до пологів вона може відмовитися від їжі.

Розкриття шийки матки, перший етап родової діяльності, може тривати 3-8 годин.

При одноплодній вагітності пологи можуть тривати 10-20 хв, при багатоплідній 10-18 годин (до доби).

Розглянемо стадії пологів:

1 стадія:

(максимум 36 год) відкриття шийки матки, маткові скорочення, розрив першого біляплідного міхура, перше цуценя повинне з’явитися не пізніше, ніж через 12 годин.

Початок другої стадії:

Спад і підвищення температури тіла.

Відходять води.

Починаються скорочення, (тривалістю від 2 до 24 годин) інтервал між цуценятами 15-20 хв. Якщо сука не допомагає цуценятам нормально народитися, то Вам слід:

– Швидко звільнити цуценя від навколоплідних оболонок (особливо ніс і рот), розтерти цуценя насухо проти шерсті, це стимулює дихання).

– При необхідності перев’язати і перерізати пуповину на відстані 1,5-2 см від живота, обробити водним розчином йоду.

– Прикласти цуценят до сосків матері, що дуже важливо, як для малюків так і для собаки (стимуляція родової діяльності). Зважити і записати.

– Перекласти в підготовлену коробочку для очікування братів і сестер.

Третя стадія – вигнання плаценти ч / з 5-15 хв

Приводом для звернення до ветеринара є:

– Підняття температури без пологів;

– Зелені виділення з піхви, щеня не з’являється більше 1-ї годин;

– Слабкі потуги, а щеня не народжується більше 1-ї годин

– Потуги сильні, а щеня не народжується більше 20 хв.

– Щеня застрягло в родовому каналі.

Вартість ветеринарної допомоги на наданню допомоги на родах тварин :

Якщо лікар їде до власників в с. Биківня з 9-00 до 21-00 і родова діяльність триває не довше 12 годин – 1500 грн( у вартість входить родова допомога , взяті розхідники лікарем, узд , але в клініці , препарати кальцію глюконату та оксітоцину) – додатково розраховується сума якщо тварина більше 20 кг

Якщо лікар їде до власників в с. Биківня з 21-00 до 9-00 і родова діяльність триває не довше 12 годин – 2500 грн( у вартість входить родова допомога , взяті розхідники лікарем бинти , нитки ,інструменти, катетр тощо , узд , але в клініці , препарати кальцію глюконату та оксітоцину) — додатково розраховується сума якщо тварина більше 20 кг

Якщо тварині потрібно кесарів розтин( плата здійснюється згідно прайс- листу додатково)

Виклик на родову діяльність поза межі с.Биківня, розраховується по прайс-листу

 

Перейти до прайсу всіх процедур