Графік роботи
 • УВАГА у зв*язку з війною росії проти України , робочий графік змінено і є *плаваючим* просимо узгоджувати його по телефону або у viber 0930976330
 • Ми працюємо 
 • ПН 10:00 до 17 :00
 • ВТ   10:00 до 17:00
 • СР   10:00 до 17:00
 • ЧТ   10:00 до 17:00
 • ПТ  10:00 до 17:00
 • СБ   10:00 до 17:00
 • НД   10:00 до 17:00

Послуги


ЗАТВЕРДЖЕНО

ФОП Шерстюк  В.М.

01.01. 2019р.

 

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Робота клініки:

 1. Робота клініки здійснюється на основі правил внутрішнього трудового розпорядку клініки, ветеринарного законодавства України, закону про захист прав споживачів і інших законодавчих актів України.
 2. Прийом у ветеринарній клініки здійснюється згідно графіку роботи, представленого при вході в клініку. Прийом у ветеринарній клініці здійснюється спеціалістами, які мають право здійснювати ветеринарні послуги.
 3. Пацієнти приймаються в порядку черги. Без черги приймаються пацієнти за попереднім записом і пацієнти, що потребують екстреної допомоги. В окремих випадках послідовність прийому встановлюється адміністратором або старшим лікарем зміни. Клієнти, які спізнились на прийом за попереднім записом, приймаються в перший доступний час лікаря.
 4. Після прийому власнику надається виписка у друкованому або написаному від руки вигляді, або надсилається поштою в електроному варіанті

 

Відмова в обслуговуванні:

 1. Клієнти в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також клієнти, які проявляють неповагу до персоналу клініки, не обслуговуються.
 2. Всі тварини повинні бути з ошийниками, повідцями і намордниками або іншими засобами безпечної фіксації. Персонал клініки має право відмовити в обслуговуванні агресивних тварин. Первинна фіксація тварини для огляду проводиться власником. Персонал клініки не несе відповідальність за травми, отримані власником від власного улюбленця. Власник, обов’язково , попереджає лікаря про агресивність тварини
 3. В зв’язку з неблагополучною ситуацією зі сказом в Україні – власникам тварин, не вакцинованих від сказу, може бути відмовлену в обслуговуванні, при наявності відповідних симптомів. В такому випадку необхідно звернутись в міську державну лікарню ветеринарної медицини (м. Київ, вул. Волинська 12, для розміщення тварини в карантин.
 4. Неповнолітнім особам, які привели тварину, можуть відмовити в обслуговуванні.
 5. У випадку невиконання власниками тварини запропонованих призначень, а також недотримання режиму лікування, лікарський персонал не несе відповідальність за результат лікування. Лікарі клініки «Ветпланета» вправі відмовити від подальшого надання ветеринарної допомоги.
 6. Власникам тварини може бути відмовлено в евтаназіїпри потенційно виліковному захворюванні.

 

Порядок оплати:

 1. Все ветеринарні послуги платні. Вартість послуг вказана в прейскуранті клініки «Ветпланета».
 2. Оплата послуг клініки здійснюється внесенням авансового платежу до початку лікування, або, на розсуд лікаря, одразу після надання послуг.
 3. При першому відвідування клініки оплачується вартість первинного прийому. В поняття «первинний прийом» входить огляд тварини лікарем, фізикальне обстеження, консультація по стану тварини, прогноз, призначення лікування. Необхідні для постановки попереднього/кінцевого/супутнього діагнозів лабораторні дослідження і інструментальна діагностика, оплачується окремо.
 4. При повторних візитах в клініку оплачується вартість повторного прийому. Повторний прийом передбачає огляд, фізикальне обстеження, аналіз змін в клінічній ситуації. Лабораторні обстеження і інструментальна діагностика, необхідні для контролю перебігу захворювання, оплачується окремо.
 5. При відвідування клініки по причині іншого захворювання чи проблеми прийом розцінюється як первинний, так само і прийом іншого улюбленця, який належить цьому ж власнику.
 6. Власник тварини повинен розуміти, що оплачує виконані клінікою послуги і витрачені медикаменти і інші розхідні матеріали, а не кінцевий результат. У випадку летального результату, при добросовісному виконанню клінікою послуг, рахунок оплачується повністю(див.примітку).
 7. Вартість послуг складається з лікувальних маніпуляцій (ін’єкцій, катетеризацій і т.д.), і вартість матеріалів (ліків, шовних матеріалів і т.д.).
 8. Власник тварини вправі попросити лікаря скласти приблизний бюджет майбутніх розходів. Варто враховувати, що більшість захворювань можуть мати непередбачений перебіг і наслідки, що може призвести за собою зміну тактики лікування і, відповідно, вартість.

Власник сам приймає рішення щодо лікування свого улюбленця і має право відмовитись від послуг клініки «Ветпланета». У випадку прийняття рішення лікуватись, автоматично передбачається згода власника з вищенаведеними положеннями.

 

Розбіжності:

 1. Виписка з історії хвороби готується на протязі п’яти днів.
 2. Спірні ситуації, конфлікти, претензії приймаються і розглядаються адміністрацією клініки в письмовому вигляді, мотивована відповідь видається власнику на протязі 10 днів.

 

Примітка: Особливості надання послуг.

Враховуючи біологічну індивідуальність кожного організму, а також той факт, що в природі немає як однаково здорових, так і однаково хворих – не існує можливості дати стовідсоткову гарантію, що назначене/проведене лікування чи маніпуляції призведе до того результату, який від них очікується. В своїй роботі лікарі клініки орієнтуються на дані дослідження, актуальні на даний моменті які дають можливість з найбільшою (але не 100 відсотковою) часткою ймовірності досягнути потрібних результатів.

В певних випадках засобів діагностики недостатньо для постановки кінцевого діагнозу, цей факт може стосуватись не тільки конкретної клініки, а й стану Ветеринарної медицини на даний момент.

В певних випадках встановлення кінцевого діагнозу, при використанні інвазивнихметодик може принести більше шкоди, аніж саме захворювання.

Будь-який організм не є стаціонарною системою і в ньому постійно відбуваються зміни, це ж стосується і проявів захворювання, робота лікаря це постійний аналіз змін і корекція їх в потрібному напрямку, з використання доступних засобів діагностики і лікування.

Робота лікаря не можлива без надання власником об’єктивних даних про зміни стану тварини.

Лікарі клініки в змозі обґрунтувати свої призначення і в своїй роботі керуються принципом «не зашкодь», але в деяких випадках можлива поява непередбачуваних і індивідуальних реакцій у відповідь на лікування.