Готель для тварин

Готель для дрібних тварин — дуже корисна послуга яка активно розвивається в усьому світі. Якщо Ви хочете поїхати у відпустку і відпочити або терміново виїхати у відрядження, а свого улюбленця залишити ні з ким — в таких випадках виручає можливість залишити свою тварина в спеціальному готелі, де за ним наглядатимуть професіонали. Вам не потрібно турбуватися, що вашого вихованця забудуть погодувати або що він може захворіти — ветеринарна клініка «Ветпланета» гарантує якісний догляд і нагляд за Вашим улюбленцем.

 

       Перед заселенням тварини в готель рекомендується:

  • Кілька разів побувати зі своїм вихованцем в нашому готелі для тварин, щоб він потихеньку звикав.
  • При передачі тваринного візьміть його підстилку, нашийник, повідець, улюблену миску, іграшки і т.д.,
  • Згадайте про будь-яких хронічних або алергічних захворювання Вашого вихованця і обов’язково попередьте нас.

Правала прийому тварин у готель ВК Ветпланета
1. Наявність вакцинацій від вірусних захворювань та сказу.
2. Обробка від ектопаразитів
3. Обробка від глистів

4. В вартість входить, проживання тварин у окремій кімнаті, або клітці, одноразові підстилки – пеленки, мисочки, вигул тварин від 3 до 5 разів на день,гігієнічна лапок і мордочки після вигулу, контроль самопочуття наших гостей ветеринарними лікарями,щоденний відео і фото звіт власникам тварин по viber або у будь-який інший зручний для всіх спосіб.
5. Перед поселенням тварини лікар проводить клінічний огляд гостя і заповнює договір на утримання тварини
6. Кожний 7 день перебування у готелі – є безкоштовний
7. Кожна наступна тварина одного і того ж власника має знижку на перебування 10% ,( напр. якщо 2 тварини до 10 кг 1 людини то 1 рахується за 100 грн, друга за 90 грн )
8. Якщо власник завозить тварину 1 числа до 12 години, то ми рахуємо 1 день, якщо після 12 години , то рахуємо наступний.
9. Якщо власник забирає тварину до 12 годин , то рахуємо пів дня перебування
10. На Новорічні свята ціни змінюються з 31.12 ( включно ) по 7.01 ( включно) – ціни на перебування піднімаються на 20%, вартість корму не змінюються
11. Окремо , сплачується корм ( їжа ) для тварин , тварини вагою до 20 кг – додатково оплачують 20грн за добу, тварини вагою більше 20 кг – додатково оплачують 40 грн за добу . За ці кошти ветеринарна клініка забеспечує тварину кормом середньої цінової категорії – наприклад Дарлінг, Більбо, 4 лапи у необхідному для тварини об’ємі згідно нормам харчування

 

 

Будемо раді бачити Вас і Ваших вихованців в гостях!