Кастрація та стерилізація

З метою профілактики більшості акушерско-гинекологиских патологій, припинення репродуктивних функцій, гормонального заспокоєння тварин робиться операції по кастрації або стерилізації тварин. Найбільший ефект ця операція дає у віці від 6-ти до 12 місяців. Лікарі ВК «Ветпланета», покладаючись на знання, досвід і практику рахують, що при правильному професійному підході і своєчасному проведенні операції ризик запальних і онкологічних захворювань репродуктивної системи, ендокринних захворювань знижується в сотні разів. У нашій клініці такі операції проходять під загальною комбінованою анестезією з використанням новітніх сучасних препаратів, матеріалів і методик. Післяопераційна терапія тварини призначається лікарем індивідуально. Такі операції проходять під загальною анестезією з використанням новітніх сучасних препаратів, матеріалів і методик. Обов’язкова післяопераційна терапія тварини призначається лікарем індивідуально.

Кастрація (оваріектомія) — оперативне видалення яєчників або яєчок з метою знепліднення самиці або самця.

Стерилізація — позбавлення здатності до дітородіння самиці.

Овариогистероэктомия — оперативне видалення яєчників і матки у самиці.

З профілактичною метою кастрація котів і собак і стерилізація кішок проводять для:

корекції поведінки;

профілактики небажаного спаровування;

профілактики пухлинних утворень;

поліпшення взаємовідносин з власником арендованого житла і спрощення змісту тварини.

Профілактична кастрація котів і собак і стерилізація кошекобладают рядом найважливіших позитивних сторін, стосовно збереження здоров’я собак і кішок, регулювання поведінки псів і котів. Якщо Ви, як власник Вашого улюбленця, не готові прийняти ідею стерилізації, то ми, ветеринарні лікарі ВК «Ветпланета», допоможемо зрозуміти реальний стан справ, зважити усі переваги і недоліки і прийняти правильне рішення. Адже дотримуємося правила, що ветеринарний лікар — головний вартовий здоров’я тварини.

 

Результати багаторічних досліджень показують, що тварини, стерилізовані до першої тічки, мають тільки 0,5% ризик захворювання раком матки, після першої тічки — до 8%, після другої — близько 26%. Поетому, овариогистероэктомия досить актуальна і популярна процедура серед собак. На практиці, лікарі ВК «Ветпланета» прибігають саме до цього методу найчастіше.

Для отримання позитивного результату після кастрація котів і собаки стерилізація кішок необхідно дотримуватися золотих правил:

  1. слід оперувати тільки здорових, таких, що досягли фізіологічної зрілості, заздалегідь обстежених тварин;
  2.   тварини повинні знаходиться в спокійному стані, з відсутністю полювання (тічки);

3.  обов’язковою являється 12-ти годинна голодна дієта;

4. довіра власника тварини лікареві ВК «Ветпланета», індивідуальний підхід до кожного нашого пацієнта.

Ми рекомендуємо проводити операцію по кастрації котів і кішок в першій половині дня, оскільки увесь післяопераційний день Ваша тварина може провести в нашій ветеринарній клініці під ретельним наглядом лікарів, що мінімізує проблеми в період виходження з медикаментозного сну. Післяопераційне перебування тварини в клініці є абсолютно безкоштовною процедурою. Для тих, хто особливо трепетно відноситься до своїх улюбленців, ВК «Ветпланета» пропонує кастрація котів і собак і стерилізація кошекна будинку. Виїзди ветеринарного лікаря до клієнта дуже затребувані власниками тварин, оскільки є такими, що найменше травмують психіку вихованця, зручними для власників тварини і такими, що виключають контакт з пацієнтами ветеринарної клініки, що дуже важливо в післяопераційний період.

На усі виниклі питання ми готові відповісти особисто за адресою: м. Київ, ул.Радистов, 23, або по телефону: (067) 992-37-77, (093) 097-63-30.