Графік роботи
  • УВАГА у зв*язку з війною росії проти України , робочий графік змінено і є *плаваючим* просимо узгоджувати його по телефону або у viber 0930976330
  • Ми працюємо 
  • ПН 10:00 до 17 :00
  • ВТ   10:00 до 17:00
  • СР   10:00 до 17:00
  • ЧТ   10:00 до 17:00
  • ПТ  10:00 до 17:00
  • СБ   10:00 до 17:00
  • НД   10:00 до 17:00

Лікування гризунів

Лікування гризунів (ратолог)

Сьогодні вже нікого не здивуєш домашнім кроликом, шиншилою, дегу, морський, хом’яком, щуром або пищанкой. Бажання людини спілкуватися з такими тваринами, гризунами, стимулює ветеринарних лікарів ВК «Ветпланета» до підвищення і поглиблення знань в цій області ветеринарної медицини. Лікарі ратологи нашої клініки мають великий практичний досвід роботи з гризунами, регулярно підвищують рівень знань на тематичних конференціях, стажувалися на базі Київського зоопарку — що робить їх знання і навички унікальними в цій області. Для представників такого виду тварин потрібні особливі умови утримання, годування і відходу, дотримуючись яких можна попередити ряд захворювань і патологій. Відвідавши ветеринарну клініку «Ветпланета», по ул.Радистов, 23 або подзвонивши по номерах  (067) 992-37-77, (093) 097-63-30 власники милих пухнастиків отримають максимально розгорнуті відповіді на усі питання, що стосуються змісту або лікування гризунів.

При необхідності, лікарі клініки усі готові надати якісну кваліфіковану медичну допомогу Вашому вихованцеві. Можливий виклик ветеринарного лікаря ратолога додому, оскільки, тільки знаходячись у вас удома, він зможе оцінити усі нюанси змісту гризуна і надати найбільш цілісну картину по відходу за ним. Здійснювати лікування гризунів, як і інших тварин, краще на самих ранніх стадіях хвороби. Ветеринар проведе повний огляд тварини, і залежно від отриманих результатів, призначить йому програму обстеження. Коли захворювання визначене, лікар ратолог призначає індивідуальний курс лікування.

Якщо Вам необхідно терміново поїхати у відрядження, у відпустку або з яких-небудь інших причин покинути місто, а доглянути за гризуном нікому — можете залишити його погостювати в готелі для тварин ветеринарної клініки «Ветпланета».

Випадок з практики.

Навесні 2013 року в нашу клініку звернулася дівчинка з домашньою улюбленкою щуриком-альбіносом — Шушой. Тварина була малорухома, пригнічена, шерсть скуйовджена, тьмяна, при ретельному огляді тварини виявилася пухлина в області молочної залози, розміром 2,5 х 4,5 см При спілкуванні з маленькою, дбайливою хазяйкою щурика нам стало ясно, що ця тварина дійсно її хороший друг. Пояснивши дівчинці, що операція має серйозні риски, лікарі ВК «Ветпланета», з відома власниці тварини, приступили до видалення пухлини. Операція тривала 35 мін, Шуша героїчно перенесла анестезію. Контроль стану тварини тривав 8 днів, їду гризун почав приймати з полюванням на 2 день, а активність почалася проявлятися на 4 день. Через тиждень були зняті шви. У очах дитини ми побачили величезне щастя, нестримну радість і безмежну вдячність! Це і є наша мета — віра, довіра власника, досвід, знання і уміння лікаря, і як результат — здорова тварина!