Графік роботи
  • УВАГА у зв*язку з війною росії проти України , робочий графік змінено і є *плаваючим* просимо узгоджувати його по телефону або у viber 0930976330
  • Ми працюємо 
  • ПН 10:00 до 17 :00
  • ВТ   10:00 до 17:00
  • СР   10:00 до 17:00
  • ЧТ   10:00 до 17:00
  • ПТ  10:00 до 17:00
  • СБ   10:00 до 17:00
  • НД   10:00 до 17:00

Стоматологія

Одній з головних причин хронічних поразок шлунку, захворювань суглобів, кишечника, шкірного покриву, бруньок і органів дихання у домашніх тварин являються хвороби ротової порожнини і зубів (зубний камінь собак). Загальної терапії тварин не завжди вистачає, тому стоматологія тварин стала розвиватися стрімким чином. Вона включає наступні послуги ветеринара : — діагностику, — лікування, — усунення дефектів і профілактику.

Огляд ротової порожнини пацієнта розпочинається з огляду слизової оболонки, і вже на цьому етапі можливо звернути увагу на деякі ознаки, що мають велике значення в постановці діагнозу. Клінічними ознаками здоров’я тварини є: рухливість вихованця, блискуча і лиснюча шерсть, чисті і ясні очі, здорова ротова порожнина. Як і для людей — для тварин дуже важливий стан ротової порожнини, оскільки порушення в цій області здоров’я можуть спричинити інші, важчі захворювання і відхилення. Власник повинен розуміти, що стоматологія є частиною профілактичної програми здоров’я тварини, починаючи з перших візитів до ветеринарну клініку.

Лікарі ветеринарної клініки «Ветпланета» володіють необхідними навичками для забезпечення здоров’я ротової порожнини тварин . Клініка має необхідну апаратуру і техніку для мінімальної травматизации, при здійсненні лікувальних і профілактичних стоматологічних послуг для тварин. У зв’язку із зростанням інтересу власників до дрібних і середніх порід собак таких як: той-терьер, йоркширський тер’єр, мопс, такса, бигль, французький бульдог, чіхуахуа, кокер, шнауцер — до здоров’я ротової порожнини яких слідує приделять особлива увага і профилактировать стоматологічні проблеми (зубний камінь собак). Лікарі ветеринарної клініки «Ветпланета» регулярно підвищують рівень знань ветеринарної стоматології відвідуючи різні конгреси з цієї окремої області ветеринарії. У нашій клініці працює ветеринарний лікар-стоматолог, який готовий зробити посмішку Вашого вихованця здоровою.