Стрижка (грумінг)

 

Усім відомо, що тільки домашні вихованці люблять нас безкорисливо і беззавітно, не вимагаючи нічого натомість. Адже тільки вони можуть годинником чекати свого хазяїна з роботи і радісно зустрічати його у порогу будинку, завмираючи від щастя. Тільки собака або кішка ніколи не зрадить свого хазяїна і друга, і будуть вірні йому усе життя. І тільки наші домашні тварини готові завжди терпіти наш поганий настрій і обожнювати нас такими, якими ми є.

А чим ми можемо віддячити своєму улюбленцеві за відданість і вірність? Смачним пригощанням або ніжною ласкою, новою іграшкою або тривалою прогулянкою на свіжому повітрі. А може варто зробити йому красиву модну стрижку, з якою він себе почуватиме набагато зручніше і вільніше. Адже акуратно підстрижена шерсть Вашого вихованця професіоналами ветеринарної клініки «Ветпланета» не лише робить щоденний відхід набагато легше, але і є запорукою благополуччя вашої собачки або котика, забезпечуючи презентабельний і доглянутий зовнішній вигляд.

 

Потрапляючи до нас, тварина отримує задоволення від ніжних і дбайливих рук майстра! Ви можете залишити вихованця на цілий день — ви не витрачатимете час на очікування, а займатиметеся своїми справами, поки Ваш вихованок отримує задоволення. Оскільки груминг це не просто стрижка, це комплекс процедур, таких, як : стрижка шерсті собак або котів, купання і чищення анальних залоз, чищення вух, обрізка кігтів.

Усі процедури проводить ветеринарний лікар — це запорука здоров’я Вашого вихованця

Для заощадження Вашого часу просимо Вас дзвонити і записуватися заздалегідь!

  • (067) 992-37-77
  • (093) 097-63-30