УЗД-дослідження

 

Ультразвукова діагностика — це візуальна методика, що дає широкі перспективи в практиці современноговетеринарного лікаря. Для отримання найбільш обьемной інформації з ультразвукового обстеження лікарі ВП Ветпланета використовують зображення хорошої якості і звичайно ж досвід роботи. Тільки у такій комбінації можна оцінити міру відхилення від норми . Як у будь-якій області практичних методик, при ультразвукових дослідженнях ніщо не здатне замінити особистої практики. Для детального дослідження і встановлення точного діагнозу захворювання тварин в сучасній ветеринарииприменяет один з найрезультативніших методів діагностики.

Це УЗ-дослідження тварин, яке дозволяє побачити повну картину стану, як окремих органів, так і усіх органів черевної порожнини :

  • обстеження травного тракту,
  • мочевыделительной системи,
  • репродуктивної системи,
  • при виявленні онкологічних захворювань,
  • в екстрених випадках.

Ветеринарні фахівці також проводять біопсію тканин (аспірацію).Адже за часту, для постановки точного діагнозу, часто буває показаний гістологічний або цитологический аналіз. У час діагностичний хірургічних процедур можуть відбиратися зразки рідини і м’яких тканин з грудної або черевної порожнин. У багатьох випадках віддається перевага методам черезшкірного відбору зразків, оскільки вони менш травматичны і часто можуть бути виконані під дією місцевої анестезії. При цьому ветеринарний лікар зможе створити комплексну картину захворювання і призначити своєчасне оптимальне лікування.

УЗД-дослідження (грн.)
УЗД загальне 350,00
УЗД сечової системи 150,00
УЗД на діагностику вагітності 200,00
УЗД статевої системи 250,00
УЗД 1 структурної одиниці 100,00